Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj - Ne E Kem Një Shokë Të Mirë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne E Kem Një Shokë Të Mirë" kënduar nga Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj
Publikimi: 15/02/2023
Muzika: Hamëz Llapqeva
Teksti: Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj
Orkestrimi: Albrim Llapqeva
Video Produksioni: Urban Graphics
Klarinet: Eroll Kryeziu


Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj - Ne E Kem Një Shokë Të Mirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne E Kem Një Shokë Të Mirë".
3. Video është e këngës "Ne E Kem Një Shokë Të Mirë", por nuk këndohet nga Hamëz Llapqeva & Refki Reshitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Hamëz Llapqeva:


Komente 0