TEKSTESHQIP

Hamit Kastrati & Perparim Brati
Moj E Mira E Gostivarit
Lyrics
(Feat. Dida Kovaqi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira E Gostivarit" kënduar nga Hamit Kastrati & Perparim Brati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.