A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Përparim Brati

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Golaj 
  • Age:
  • 47
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Përparim Brati is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Ai njihet Rapsod i Hasit kendon kenge popullore nga te gjitha trevat e Shqiperise. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan". Më datë 18 Maj 2017, Perparim Brati publikojnë videoklipin "Paci Lumturi Gjithmone"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Bashkimi Kombetar

Ora Kombit Na Ka Ardhe


» Add A Song »


Related Artists:

Rifat Mulaj

Riza Selimi

Artan Kola

Devis Xherahu

Bujar Cici

Dritan Jashari

Evans Rama

Ardian Trebicka

Xhevair Akulli

Luan Krasniqi


Tags: Perparim Brati, Hamit Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018