TEKSTESHQIP

Hamit Kastrati & Perparim Brati
Kenge Per Azem Hajdarin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Azem Hajdarin" kënduar nga Hamit Kastrati & Perparim Brati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, ky materiali muzikor është përcjellë online i ilustruar me vlera artistike edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 10 Shkurt 2013.