Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hanello

Nuk ka akoma asnjë votë

Hanello është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

D.A.P

Pepi

Oran G

Fresh-P

Rapholic

Kela-N

Gjonny

Themike

Snoopy-G

Dado

Tags: Hanello


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet