TEKSTESHQIP

Haxhi Prenku & Saim Prenku
Këngë Kushutar Drenicës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Kushutar Drenicës" kënduar nga Haxhi Prenku & Saim Prenku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.