TEKSTESHQIP

Hazy
Anash I Lija
Lyrics
(Feat. Klodian Kodra)

Hazy baby
Anash i li li ja li li ja li li ja li li ja
Tjerat per ty tjerat per ty
Tek ty vi vi vija vi vi vija vi vi vija vi vi vija
Me ti pa sy me ti pa syte
Anash i kam lon tjerat
Vec un ti kam dit ty vlerat
Sa hera nuk mjaftoj heshtja
Kush ta boni ty vetja
O vetem debate bate me mu
Nuk u nale
Pluma tu lshu
A po e sheh
Ca na bone bebe
Ti un jena nis kena ngec
Gjo nuk na ka ec
Ishim nji u bom dy doli nji i tret
Krejt i kam pa me syte e mi
Ski ca me thu po se di
Cili je cili je
Hala nuk ma the
Kena nejt se kom dite me cilen kom fjet
Anash i lija
Po mu mle ti
Shife veten ne syte e mi
Anash i li li ja li li ja li li ja li li ja
Tjerat per ty tjerat per ty
Tek ty vi vi vija vi vi vija vi vi vija vi vi vija
Me ti pa sy me ti pa syte
Naiher ka me tmarr malli
Ki me thon pse ja bona vetes
Sa here jam kon i para
I kam majt fajet
Nfund te bisedes
Historia jone xhelozi shpirti zi si nata
Edhe pse ti fala ty krejt ca pata
Fjalen e majta
Ndoshta ti kthehesh
Ora data
Anash i li li ja li li ja li li ja li li ja
Tek ty vi vi vija vi vi vija vi vi vija vi vi vija

DËRGOI:
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky krijim muzikor paraqitet tek publiku i punuar me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 27 Janar 2023. Tekstin dhe okestracionin e kreu vetë këngëtari, teksa produksionin audio e prodhoi Marenglen Boja.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200