Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herbert Alemi - La Puerta Del Amor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


El dia que te fuiste llovia mucho
El agua y el alma caian en el piso
El dia que te fuiste el corazon se rompiò
La musica la musica no tiene sentido
Desde que te fuiste no hice mas el amor
Solo guardo tu lindo recuerdo
Desde que te fusite no nace el sol
Solo tinieblas en el corazon

Desde que te fuiste amor mio
Miro tu foto con inmenso dolor
Desde que te fuiste niña linda
El corazon cierro la puerta del amor
Del amor del amor del amor
Del amor del amor del amor
Aunque tu te fuiste amor mio
Yo tengo que seguir viviendo
Quizas el sitio que tu ocupaste
Algun dia se ira remplazando
Quizas el sufrimiento amor mio
Dejara espacio al alegria
Quizas con el tiempo niña linda
Se abrira la puerta de un nuevo amor
Nuevo amor nuevo amor nuevo amor
Nuevo amor nuevo amor nuevo amor


Herbert Alemi - La Puerta Del Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Puerta Del Amor".
3. Video është e këngës "La Puerta Del Amor", por nuk këndohet nga Herbert Alemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herbert Alemi:


Komente 0