Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Gjithqka Mbeti N'Leter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithqka Mbeti N'Leter".
3. Video është e këngës "Gjithqka Mbeti N'Leter", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Gjithqka Mbeti N'Leter  (Feat. Legenda & Astrit Stafa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Teksti:

Granit Gashi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Astrit Stafai

Featuring

Legenda

03/05/2012

2012-05-03T13:54:40+00:00yeahh

ski mem pa mo kurr sko me ardh nDardani
as te kafet e vogla me ty kafe me pi
skom met prit te hymja met shtrengu met majt ne gji
un po shkojj me dhimbje e ti vazhdoje jeten
mos m'perbej mos mu lut se zemren ma theve
n'Ulpian te fontana kurr ski mem pa
kom shum arsyje prej teje mu nda
dhimbjen e mbaj un gjej ngushllim
i thyer nga ti i humbur n'vendinn tim.. aHha

Reff::
Paske me dike tjeter nje histori te Vjeter
(yeahh)
tash e kam vrejtur..[tash e morra vesh]
gjithqka mbeti n'Leter
Per mua je tretur si nje hije e Vdekur[si nje hije e vdekur]

Ky realitet o kam vran si duket guri po qan
qdo gje afer meje forc nuk ka qe e mban
Histori me tjetrin von e mora vesh
Tii vazhdo je e njejta nuk ka asgje mes nesh
Emer ke mbajtur brenda m'Bytem n'syt e tu
m'Lajmrohesh femer e veshtir e kom met harru
Pa arsye e pa plan pa deshir Rrug te mbar
Nje njeri i cili t'nje hapat duhet me e marr
Kyy faktt pom dhem shpirti me ty ma nuk flen
un ja kthej shpinen edhe venit temm...

Hekuran krasniqi:
u takuam te dy dashuruam me sy
historia vazhdoj sa shum dashuroju
qdoo fjal qe lshoje nga goja
shum te besoja
shum u lendova u dashurova
shum gabova ooooo
nty u dashurova oooooo

Reff::
Paske me dike tjeter nje histori te Vjeter
tash un e kam vrejtur..2X
oooooheeeiiioooooo


Ky tekst u dërgua nga Been'oo
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet