A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Hekuran Krasniqi - Dridhet  (Feat. Genta Ismajli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2011

2011-06-08T10:23:00

Featuring

Genta Ismajli

Teksti:

Granit Gashi


Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh

Pi dicka me to
me akull o ..

E veshur so shkurt
beyy flak une jamm

Ti m'shikon une ndalem
dhe vetme vazhdon (yeah)
gjithcka sonte osht nen kontroll

Qysh po shihet sonte
paske dal me nxon
e vezhgon situaten
ne kater an
E veshur so shkurt
beyy flak une jamm
e ktu s'duket me kon dicka
ne enderr kur t'shoh .

Reff : (2x)
Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh !

Pi dicka me to
me akull o ..

E veshur so shkurt
beyy flak une jamm

Ti m'shikon une ndalem
dhe vetme vazhdon (yeah)
gjithcka sonte osht nen kontroll

Qysh po shihet sonte
paske dal me nxon
e vezhgon situaten
ne kater an
E veshur so shkurt
beyy flak une jamm
e ktu s'duket me kon dicka
ne enderr kur t'shoh .

Reff : (4x)
Si qdo here edhe sonte n'club,
trupi dridhet gota mbushet prap

Atmosfera po fillon
dikush anej po vallzon,
e knejna koka nxeh
e atje dikush osh deh !


Ky tekst u dërgua nga Shkupjonjaaaaaaa-gentaaaaaaaaa   mila99   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019