TEKSTESHQIP

Hiqmete Pazari & Violeta Simoni
Lum Kush Dashuron
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Kush Dashuron" kënduar nga Hiqmete Pazari & Violeta Simoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Dionis Bubani.