TEKSTESHQIP

Gaqo Çako & Luiza Papa
Lum Kush Dashuron
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Kush Dashuron" kënduar nga Gaqo Çako & Luiza Papa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me vargje nga Dionis Bubani.