TEKSTESHQIP

Hyrjeta & Albina Burrniku
Vajzat E Kosovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajzat E Kosovës" kënduar nga Hyrjeta & Albina Burrniku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për arranzhimin është përkujdesur Besnik Zikolli, teksa autor i tekstit është Abaz Selmani.