TEKSTESHQIP

Hyrjeta & Albina Burrniku
Shoqe Burri T'ka Shtrengu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqe Burri T'ka Shtrengu" kënduar nga Hyrjeta & Albina Burrniku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit është Shpeta Sound, teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Kreshnik Avdiu.