TEKSTESHQIP

Hysni Zeqiri & Vanessa Radogoshi
Hajde Dalim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Dalim" kënduar nga Hysni Zeqiri & Vanessa Radogoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek artdhashësit i përpunuar nga ana vizuale edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 14 Qershor 2016.