Më mbaj mend (për 1 muaj)

I.N.S.E.C.T - Ti Ti (Feat. Antrax, Plisat & T-one)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref
Ti ti ti ti kur hyn n´club
ti ti ti ti bërtet antrax
ti ti ti ti kur i kqyr dritat
ti ti ti ti bërtet Plisat

insect:

insect intelekt gjepin plot
zgedhi femna tu qit shoRt
per to i ngrohT ne cdo moT
si ne sken apo ne spot
si vet nrruG apo nvetuR
boj rep tqimnanev ose me kulTuR
i shTI mu ngul um don pronari clubit nfund mramjes mle pare nduR
kom thon qe nuk nalna me pidha me leK
jav nali rrymen reperav si me kon kek
un nuk jom shmeK as nuk jom vet
dost koft fat mos ha po kek
un e kom lehT e maj tiMoniN
,ngoje shokin tem e mos e ngo njonin
tmir e kom zonin per temin edhe tonin
nrefren se kom sonin po jetonin

kacc:
ahh pot doket leht antrax esht shtet
qysh tha shoki jem na sjena vet
e kena leht e nuk jena shkret
na jem qata qe na ngon nii milet
repi nuk ka dek sa ti japi un ushqim
jom konkret e nuk shtina nanqim
a pe do ni tim merr inspirim
fam ne vendlinde po ashtu edhe ne megrim
boj asi stili ma mir se fadili
ma fort e ma qart se tulifar kopili
n’gisht un I silli e di ka lind dilli
kish mbeten mprapa kta kili mili
un e chilli e thej e zgidhi
un jom qaj qe ta nxo qfar dush pidhi
dost t’ka hup dilli
kjo so rren prej ni prilli su ke nxan ven

Ref
Ti ti ti ti kur hyn n´club
ti ti ti ti bërtet antrax
ti ti ti ti kur i kqyr dritat
ti ti ti ti bërtet Plisat

Atmosfer sot e mir te koka tipat na nuk i shtina n´fërrka dhipat kallkos qysh pi ndrrojkan me stil t´qart ai pi tranojka trurin ja mush ai plot vodka nuk e din se qfar llojka flokt e gjata e bjondin per sonte ajo qika po bojka une fort mir po e di di se me kan une po rri rri me havera dy vllazni Dirty side dhe RNBD e per tjeter nuk ma nini dilni jasht o inatgji gji muziken na e bojm per rini na ta bajm edhe na ta bim.

raprabit:

Rrini ju qysh doni e une rri n´trip temin
se Plisave edhe antraxit sonte kurrkush s´ja nxen venin
emna un spo permeni
se n'ven tij osht mbiemni
po qillitum po pina sot veq na e kena renin nihen bitat sillen dritat kallen dhipatt na po knaqum sot se ka njet
me dal drita ni kang e qita njo e rrollita
qonu krejt nkam se po vin antrax dhe Plisat.

Ref
Ti ti ti ti kur hyn n´club
ti ti ti ti bërtet antrax
ti ti ti ti kur i kqyr dritat
ti ti ti ti bërtet Plisat 2x


Ky tekst u dërgua nga Liridon Muqaku


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alidema
Featuring: Antrax, Plisat & T-One
Publikimi: 23/02/2010


I.N.S.E.C.T - Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ti".
3. Video është e këngës "Ti Ti", por nuk këndohet nga I.N.S.E.C.T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alidema:


Komente 0