Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I.N.S.E.C.T

Tags: I.N.S.E.C.T, Alidema, Insect, I.N.S.E.C.T., Adhurim Alidema

Vendlindja: Gjilan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
I.N.S.E.C.T është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emni: Adhurim Mbiemri: Alidema Ne moshen 3 vjeçare ne Vitin 1991, Bashke me familje U Shperngulen ne Berne Te Zvicrës per te filluar Jeten e Re.ne Vitin 1994, filloj te Vijoj mesimet prej klases se pare, deri ne klasen e 9, dhe pasi qe kreu shkollen,ne koken e tij ishte vetem rapi, si qdo te rinje edhe aj ka pasur konflikte me disa djelmosha shkaku i repit dhe keshtu filloj me freestyle. Ne kosov, aj filloj shkollen e mesme private ne Ferizaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  56

» Dërgo Një Këngë »


On Weed

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017