Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibra-G - Ku Je (Feat. Themeluesi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I MSHELUN NE VET VETETE I MUSH ME MENIME NKET BOT MUSH ME LOT NKET BOT MUSH ME DHIMBIE NKET BOT KU DHE VLLAI MOTREN PO E SHET PER LEK NKET BOT KU VLLAU VLLAUN E VRET KU DHUNA PO SUNDON KU PAQE NUK PO GEN KU DHE DRITEN QE PAM NA E MULUN DO RE KU NANA QAN E PRET HALA DIALIN E VET KU DYRT KUN SI QELEN DHE PSE KUDO TROKET 0 NE EMISONE GAZETA KA SPASKA SHKU KU JE O BIRI JEM TLUTUTNA FOLI NANES JAM SMUN E JAM PLAK FOL O BIR SE SE KAM TE GAT SUM GEN SHPIRTI RAHAT PA TA NGU ZANINI TAT SE DHE BABA ESHT I SMUM KA 2 VIET I SHTRI NSHTRAT KTHEU BIRI JEM E TE VDESIM RHAT NANA QAN E THERRET AJ SPO E FOL APET NANA QAN EDHE PRET AJ SPO I FOL APET _____________________________________________--- REF... SA PROBLEME DALIN NE JETE NENA DJALIN E PRET SOT KU JE SOT KU JE OOOUUUUOOO SOT KU JE OOOOUUUOOO SOT KU JEE ________________________________________________ YOO SHUME PROBLEME TASH NJET DALIN NENA E PRET DJALIN VLLAI E PRET VLLAIN BABA PAK I QET NJE LUTJE THERRET ISHALLA KTHEHET SHNOSH ISHALLA NUK KA DEK SE ME TE VERTET ESHTE BO NJE BOTE E EGER NUK KA MA RESPEKT SI NE KOHE TE VJETER SE TASH KREJT KANE NDRYSHU DHE SDUN TJA DINE KA ARRITUR KULMIN BRAKTISIN DHE FMIJNE POR RRUGA E KURBETIT BESOM ESHTE SHUME E FORTE DISA E MORIN LEHTE DHE DISA E KALOJNE ME ZORT DISA TE TJERE JA DALIN EDHE JETOJNE MIRE KURSE DISA TE TJERE E BOJNE JETEN E VESHTIRE SOT PO JU BOJ THIRRJE PER KREJT SHQIPET NKURBET TE KTHEHEN NE SHQIPNI SE PO I PRET FAMILJA DIKUSH KA LINDUR DHE DIKUSH KA DEK KTHEHUNI SHQIPE SE U SHPERBE NJERZIA


Ky tekst u dërgua nga ibra g


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ibra-G
Featuring: Themeluesi
Publikimi: 11/01/2014


Ibra-G - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Ibra-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibra-G:


Komente 0