A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Kasami

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Ibrahim Kasami is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Ibrahim Kasami është ndër ata këngëtar që me zërin e tyre kanë bërë vend në zemrat e publikut të gjërë. është nga Tetova dhe rruga e tij në muzikë ka nisur që në fëmijëri, e trasuar nga i ati, që i binte mrekullueshëm kavallit. Dashuria e parë e Ibrahimit ishte çiftelia dhe tingujt e saj të mrekullueshëm. Më pas, Ibrahim Kasami nisi të këndonte e të dëshmohej në shumë vende, duke u bërë edhe tejet i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Këngëtar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Hej Zemër (2018)

Live 2017 (2017)

Loçk Dhe Zemer (2017)

Me Mungon (2016)

Hajde Ne Valle (2014)

Lujna Në Diskotekë (2010)

çika Boll (2007)

Malli Per Nanen


» Add A Song »

Larg Vendlindjes Ne Gurbet
Kasam Qehaja
N'parkun E Qytetit
Digju Zemër
E Di Qe Me Don
Hysen Aga
Nusja E Shtir


Related Artists:

Zidan Limani

Lul Vushtria

Qenan Selani (Qena)

Anton Keraj (Toni)

Remzi Leka

Avdi Mjeku

Gjon Ukaj

Fidaim Aliu

Urim Bajramaj

Premtim Mehmeti


Tags: Ibrahim Kasami, Ibrahim Kasumi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019