Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Kasami

Tags: Ibrahim Kasami, Ibrahim Kasumi

Ibrahim Kasami është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Ibrahim Kasami është ndër ata këngëtar që me zërin e tyre kanë bërë vend në zemrat e publikut të gjërë. është nga Tetova dhe rruga e tij në muzikë ka nisur që në fëmijëri, e trasuar nga i ati, që i binte mrekullueshëm kavallit. Dashuria e parë e Ibrahimit ishte çiftelia dhe tingujt e saj të mrekullueshëm. Më pas, Ibrahim Kasami nisi të këndonte e të dëshmohej në shumë vende, duke u bërë edhe tejet i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Këngëtar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  7

Loçk Dhe Zemer (2017)

Live 2017 (2017)

Me Mungon (2016)

Hajde Ne Valle (2014)

Lujna Në Diskotekë (2010)

çika Boll (2007)

Malli Per Nanen


» Dërgo Një Këngë »


Larg Vendlindjes Ne Gurbet
Nusja E Shtir
E Di Qe Me Don
Digju Zemër
Hysen Aga

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017