Live Video

Ibrahim Kasami - Krejt Sjan Si Unë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T14:36:49

Këngë e albumit:

"Me Mungon"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Sjan Si Unë" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...