Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Ti Ma Jep Mindilin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/11/2017

2017-11-27T19:20:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ma Jep Mindilin" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet