Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Më Fal O Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"7 Ditë E 7 Netë"

Komente

Asnjë Koment

01/02/2014

2014-01-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Fal O Zemer" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet