TEKSTESHQIP

Ibrahim Kasami
Nusja E Bukur Si Dukat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Bukur Si Dukat" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.