TEKSTESHQIP

Ibrahim Kasami
N'mes Te Zemres E Ke Venin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'mes Te Zemres E Ke Venin" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Perparim Qaili, ndërsa për tekstin janë zgjedhur vargjet e shkruara nga Ejup Shabani.