TEKSTESHQIP

Ibrahim Kasami
Urime Fejesa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Fejesa" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.