Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Ibrahimi

Nuk ka akoma asnjë votë

Ilir Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Shook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Foti Marko

Emir Plava

Ermal Ponoci

Mirgen Huba

Skerdi (Top Fest)

Genti Hajrullai

Ylli Shaqiri

Butrint Bardhi

Kliton Roci

Vitmar Basha

Tags: Ilir Ibrahimi


Komente mbi këtë artist