Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Ilir Veliu është një këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia". Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara". Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentUne Dhe Kitara (2002)

Ti Je Melodia (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusran Fera

Xhelal Xheladini

Orhan Zeneli

Chika

Breaker G

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Nysret Hyseni

Burim Kastrati

Tags: Ilir Veliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet