Ilir Veliu
Ilir Veliu
Ilir Veliu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: e lehtë
Ilir Veliu është këngëtar i njohur. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia".

Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara".

Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0