Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Beng Beng Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

A embane mend kur ishim f'mije,
loznim qeshnim qe te dy,
vrape e prape neper oborre
bam e bum me topa bore.
(2 here )

Ref:
beng beng, qellove ti,
beng beng, dhe une si ti
beng beng do te mesoj
qe ne zemer te qelloj
( 2 here )

str 2:
nji nga nji dhe vitet shkuan
ne te dy u dashuruam
por ne prinderit nuk na lane
te jetonim prane e prane
( 2 here )

Ref:
beng beng, qellove ti,
beng beng, dhe une si ti
beng beng do te mesoj
qe ne zemer te qelloj
( 2 here )


Ky tekst u dërgua nga Eneida TrIlir Veliu
Publikimi: 01/12/2002


Ilir Veliu - Beng Beng
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beng Beng".
3. Video është e këngës "Beng Beng", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0