Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Mos Me Mundo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ndjenj e madhe me pushtoj
perseri tek ti me kthen
kam kaq kohe per ty mendoj
e prap te them te duaa
kur kaloje prane meje
e me flisje duke qeshur
nuk e di a valle mendoje
thelle ne zemer mke qelluuu

ref
te duaa perseri mendohu pak
zemren ma more vajze mori vajze
dhe ne do tjeter djal mallkuar qofsh
fshihuni mos tju shoh mos me mundo

dashuria eshte e paster
ajo mbulon cdo gabim
po sme do dhe mund te flasesh pra eja ti mos u vono
kur kaloje prane meje
e me flisje duke qeshur
nuk e di a valle mendoje
thelle ne zemer mke qellu

ref..
te duaa perseri mendohu pak
zemren ma more vajze mori vajze
dhe ne do tjeter djal mallkuar qofsh
fshihuni mos tju shoh mos me mundo
Ilir Veliu
Publikimi: 01/12/2002


Ilir Veliu - Mos Me Mundo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Mundo".
3. Video është e këngës "Mos Me Mundo", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0