Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Po Te Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po te pres
.
Kjo jet c'po me mundondicka thell ne
zemer me trazon
te rroj,apo te vdes
se ate akoma po e pres(x2)

REF.
C'do dit qe vje me e zeze
behet per mua
u be nje koh e gjat qe po te pres
fjalen ta kam dhan dhe prap te dua
dhe vazhdoj te pres un si gjithnji
Dhe un tani e di se je martuar
dhe ndoshta ti tani pret nje femi
fjalen ta kam dhen dhe prap te dua
dhe vazhdoj te pres un si gjithnji.
II.
Kjo jey......
Ref
Cdo dite........


Ky tekst u dërgua nga Arsino -tirane


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilir Veliu
Publikimi: 06/12/2012


Ilir Veliu - Po Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Po Te Pres", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0