Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Veliu - Vajze Miope (Gazmore) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5Se ti me mashtrove
me syzet e tua
se ti vajz miope
me genjeve dhe mua.(x2)
Ref.
Jo vajz miope
jo jo nuk ta fal
se nje nat me ty
rash ne nje kanal.(x2)

II.
Nje mengjes te ftohte
Lupja me pak flok
ne sy e shikon
ate qe dashuron.(x2)

Ref.
Jo vajz miope(x2)
III.
Eja ti moj vajz
eja ti pa frik
ti puth ato sy
fshehur nen gjyslyk.(x2)

Ref. Jo vajz miope (x2)
Ilir Veliu
Publikimi: 01/12/2002


Ilir Veliu - Vajze Miope (Gazmore)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Miope (Gazmore)".
3. Video është e këngës "Vajze Miope (Gazmore)", por nuk këndohet nga Ilir Veliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Veliu:


Komente 0