TEKSTESHQIP

Ilir Veliu
Po Te Pres
Lyrics

Po te pres
.
Kjo jet c'po me mundondicka thell ne
zemer me trazon
te rroj,apo te vdes
se ate akoma po e pres(x2)

REF.
C'do dit qe vje me e zeze
behet per mua
u be nje koh e gjat qe po te pres
fjalen ta kam dhan dhe prap te dua
dhe vazhdoj te pres un si gjithnji
Dhe un tani e di se je martuar
dhe ndoshta ti tani pret nje femi
fjalen ta kam dhen dhe prap te dua
dhe vazhdoj te pres un si gjithnji.
II.
Kjo jey......
Ref
Cdo dite........

DËRGOI: