TEKSTESHQIP

Ilmo
Sa Katile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Katile" kënduar nga Ilmo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky produkt muzikor paraqitet para shikuesve i plotësuar nga sfera vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 24 Nëntor 2019. Autor i vijës melodike dhe autor i tekstit është Granit Gashi.