TEKSTESHQIP

Ilmo Farizi
Gurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbet" kënduar nga Ilmo Farizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, produkti muzikor u lansua tek ne i punuar nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 27 Prill 2022. Këngën e kompozoi Artan Jusufi, ndërsa teksti u punua nga Ejup Shabani.