TEKSTESHQIP

Imbro Manaj
Gabriela
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabriela" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, ky projekt është finalizuar online i kompletuar në spektrin vizual edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 2 Mars 2020. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Sebastiana Brecani & Imbro Manaj, ndërsa arranzhimi është realizuar nga Festim Gici.