Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Kozeli & Mirsina Prrenja - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Mirsiana Prrenja
C'fare kerkoj, kur ti nuk jep dhe cfare do ti vertete ?
Ti te pakten, fal dicka dhe me pas ma merr kete jete.

Gramoz Kozeli
Te kerkoja qe te mbaja, endrra disa fjale me tha.
Mos me prek kur ti s'me ndien, se do te mbes si zog perkrah'.

Ref.
Mirsiana Prrenja
Sa do doja, por s'e kam!
Lotin tend une e kerkoj. Oooohh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Sa do doja, po s'e kam !
Lotin tend une e kerkoj. Aaaaahh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Do te vij nje dite i vetem per te pare ku jeton ti.
Dhe me pas do te braktis, kete jete s'e rroj pa ty.

Mirsiana Prrenja
Dielli mua po m'harron diku tjeter ai ngroh.
Ku shkoi puthja jote e embel, mbeti buza a kputon?

Ref.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gramoz Kozeli & Mirsina Prrenja - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Gramoz Kozeli & Mirsina Prrenja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Kozeli:


Komente 0