TEKSTESHQIP

Gramoz Kozeli & Mirsina Prrenja
Pa Ty
Lyrics

Mirsiana Prrenja
C'fare kerkoj, kur ti nuk jep dhe cfare do ti vertete ?
Ti te pakten, fal dicka dhe me pas ma merr kete jete.

Gramoz Kozeli
Te kerkoja qe te mbaja, endrra disa fjale me tha.
Mos me prek kur ti s'me ndien, se do te mbes si zog perkrah'.

Ref.
Mirsiana Prrenja
Sa do doja, por s'e kam!
Lotin tend une e kerkoj. Oooohh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Sa do doja, po s'e kam !
Lotin tend une e kerkoj. Aaaaahh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Do te vij nje dite i vetem per te pare ku jeton ti.
Dhe me pas do te braktis, kete jete s'e rroj pa ty.

Mirsiana Prrenja
Dielli mua po m'harron diku tjeter ai ngroh.
Ku shkoi puthja jote e embel, mbeti buza a kputon?

Ref.

DËRGOI: