Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Dode & Orgito Dapa - Helem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Helem
Dashnin me ke kthy ne helem
A menon per tjeter
A je me dikon tjeter
A menon per mu
Naten kur je vetem 2x

Ajo me mu
Dhe diken tjeter zemer
Ajo pa mu
Po me dike tjeter
E ka mohu krej dashnin e vjeter
E ka harru qe ja fala jeten 2x

E di ka bo shum faj faj faj me mu
Ajo zemren ma ka lendu du du du
Edhe shpirtin ma ka coptu tu tu tu
Ajo menjen ma lun lun lun

Helem
Dashnin me ke kthy ne helem
A menon per tjeter
A je me dikon tjeter
A menon per mu
Naten kur je vetem 2x

Aj ska faj
Un kam faj e di
E kam besu
Aj me tjeter eshte tani
Eshte taniii

E di ka bo shum faj faj faj me mu
Ajo zemren ma ka lendu du du du
Edhe shpirtin ma ka coptu tu tu tu
Ajo menjen ma lun lun lun

Helem
Dashnin me ke kthy ne helem
A menon per tjeter
A je me dikon tjeter
A menon per mu
Naten kur je vetem 2x


Ky tekst u dërgua nga KlauidaaaIndrit Dode & Orgito Dapa
Publikimi: 20/10/2022
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Video Produksioni: MagicPro
Produksioni: Twix Music
Klarinet: Artur Qerimi
Mix/Master: Anxhelo MuharremiIndrit Dode & Orgito Dapa - Helem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Helem".
3. Video është e këngës "Helem", por nuk këndohet nga Indrit Dode & Orgito Dapa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Indrit Dode:


Komente 0