A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  209
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Inis Gjonit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Dërgo Një Këngë »

My Heart Is Crying
Inshallah
Fustani Pika Pika
Hasta La Vista
I Ziu Ti
Jek E Jek
Flake
Faji
Me Fal
Barbi Silikon


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Juliana Pasha

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Alketa Vejsiu

Eneda Tarifa

Çiljeta

Jonida Maliqi

Jeta Faqolli


Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Ingrit Gjoni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019