A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ingrit Gjoni - Jek E Jek


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2009

2009-05-15T17:03:07

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Stine

Këngë e albumit:

"Hite Ne Eurostar 2"

Këngë e albumit:

"Ekstrem"


StinE:
Aha...Ciki-ciki Baby Girl Hee!
Uu...My Baby
Ingrid Gjoni ec shpirti...!
Wauuu...Yeah-yeah-yeaH!

Do ta ndal, do ta ndez
do ta coj une naten peshe
me tjetrin sot kaloj
gjithshka, zemren tja dhuroj
do ta marr, do ta gris
historine e dashurise
Tani jemi jek e jek
une bej qejf e ti ne siklet.

Se gjithshka une prapa e lashe
zemren time nuk ta dhashe
zemren time nuk ta dhashe
merre lehte avash avash.

Tani lojen e humbe
ti pranoje se u munde
mos e ve veten ne siklet
tani jemi jek e jek.

(refreni)(2x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.

jek e jek (3x)

Do ta ndal, do ta ndez
do ta coj une naten peshe
me tjetrin sot kaloj
gjithshka, zemren tja dhuroj
do ta marr, do ta gris
historine e dashurise
Tani jemi jek e jek
une bej qejf e ti ne siklet.

Se gjithshka une prapa e lashe
zemren time nuk ta dhashe
zemren time nuk ta dhashe
merre lehte avash avash.

Tani lojen e humbe
ti pranoje se u munde
mos e ve veten ne siklet
tani jemi jek e jek.

(refreni)(4x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.

jek e jek (3x)

(4x)
Tani jemi jek e jek
hiqi durt dhe mos me prek
hiqi durt dhe mos me prek
tani jemi jek e jek.


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019