Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Jeta Vazhdon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Inis Gjoni

20/12/2009

2009-12-20T16:31:38+00:00Inis....
falem zgjiohem nga zerat qe flasin hapen dritaret dhe komshit bertasin me ndjen me mungon fluturoj te takoj dhe kerkoj po s'te gjiej por e di prane ti qendron jeta esht moment jeta esht nje çast e embel e bukur dhe nje here e tharpt si gjiethet e pemve qe bjien e ngrihen nga nga moment e saj qe s'duhen te dijen

Ingrid....
falem zgjiohem nga nje enderr enderr zerat flasin e me thon

Ref..2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon

Ingrid...
kur te ngrihem neser zi nje .....
e ndjej aromen e dites dhe po pres sa te lodhen do mar me motodet qe kur te hapen dritaret grifat me s'degjoi nje makine te vogel do ta krijoj me fantasin......gijthçka esht e bukur kur me te e kaloj

Ingrid...
falem zgjiohem nga nje enderr enderr zerat flasin e me thon

Ref..2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon

Ref...2x
nga lart nje ze si jehon nga endrra e keqe me zgjion
dhe ky ze me forca me mbron dhe me thot se jeta vazhdon


Ky tekst u dërgua nga Egzon
Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet