Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Irini Qirjako - Diten Qe Vdiqe Elegji  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:12:36

Këngë e albumit:

"Këngë E Atdheut Tim"
qe diten qe vdiqe qe kurr ste kam par lotet qe kam derdhur nuk me jan dhe thar shum vjet u bene tash u mbushen dhjet qe kur me ke len dhe ste shoh nder jet ne qkopsht ke qendruar vall ste vjen keq per mua ste vjen mall per djal o engjull i bukur mos mendo ne bot kthehu te te shoh se me mbyten lot un srroj pa ty ti srron pa ne mot mot qe rrojtem kurr sme hidherove tani rroj pa shpres ndaj sdua te rroj se dhe perendin tani se besoj


Ky tekst u dërgua nga Bedrie Murseli
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet