Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irini Qirjako & Enkelejda Arifi - Nusja Jone Cameri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone Cameri".
3. Video është e këngës "Nusja Jone Cameri", por nuk këndohet nga Irini Qirjako & Enkelejda Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Irini Qirjako & Enkelejda Arifi - Nusja Jone Cameri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

20/07/2013

2013-07-20T14:10:21+00:00Irini...
Moj e mira gjeraqine
Qe kur hyre nuse tine
Drite ma bere shtepine
E zilepse krejt krushqine x2

Enkelejda...
Me ka nisur Çameria
Nuse per ne Laberi
E ka shkruar Perendia
Çam e lab te bejn krushqi x2

Çam e lab te bejn krushqi

Ref...x2
Oh moj nusja jone Çameri
Me ke nen e te kam bij
Kemi ne nje truall nje shtepi
Nuk na ndan asnje njeri

"Hajde moj nusja çame"

Irini...
Tumankuqeja e nenes
Me zili ja ben dhe henes
Yll permbi shoqet e tjera
Karajfil moj te vjen era x2

Enkelejda...
Dil moj nene me prit te dera
Me kesh si nuset e tjera
Nje nga nje krushqit po vijne
E ta mbushin plot shtepine x2

E ta mbushin plot shtepine

Ref...x2
Oh moj nusja jone Çameri
Me ke nen e te kam bij
Kemi ne nje truall nje shtepi
Nuk na ndan asnje njeri

...

Ref...x2
Oh moj nusja jone Çameri
Me ke nen e te kam bij
Kemi ne nje truall nje shtepi
Nuk na ndan asnje njeri

O Çameri


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë