Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - C'me Zune Hallet Moj E Mjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

C'me zune hallet moj e mjera
kur të pasho moj sonte sofre te dera 2×

Shoqe cuce hanga vera
shoqe moj motra moj 2×

do te kercej nga te tjera
shoqe moj motra moj 2×

nga mjera shoqet nga mera
shoqet moj motra moj 2×

SHOQET MOJ MOTRA MOJ

REF.
C'me zune hallet e moj e mjera
kur te pasho moj sonte sofre te dera
hallet to dhe te derdhe te mia
si besoj na moj jam perëndia

çike nga tone dolen vlerra
shoqe moj motra moj 2×

supe me supë mike nde dera
shoqe moj motra moj 2×

nga mjera shoqet nga mera
shoqet moj motra moj 2×

SHOQET MOJ MOTRA MOJ

REF.
C'me zune hallet e moj e mjera
kur te pasho moj sonte sofre te dera
hallet to dhe te derdhe te mia
si besoj na moj jam perëndia

...

baluket e mer te era
shoqe moj motra moj

Shoqe cuce hanga vera
shoqe moj motra moj 2×

nga mjera shoqet nga me
shoqet moj motra moj 2×

SHOQET MOJ MOTRA MOJ

REF.
C'me zune hallet e moj e mjera
kur te pasho moj sonte sofre te dera
hallet to dhe te derdhe te mia
si besoj na moj jam perëndia 2×


Ky tekst u dërgua nga Lejdi

Irini Qirjako - C'me Zune Hallet Moj E Mjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'me Zune Hallet Moj E Mjera".
3. Video është e këngës "C'me Zune Hallet Moj E Mjera", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:


Komente 0