Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Me Hair E Me Te Mbare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/03/2016

2016-03-18T09:44:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Hair E Me Te Mbare" kënduar nga Irini Qirjako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irini Qirjako i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Popullore. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O me hair e me te mbare
more djale
o me hair e me te mbare
more djale

qe na bere kete dasme
more djale
qe na bere kete dasme
more djale

po gezon dhe nen' dhe babane
more djale
po gezon nenen dhe babane
more djale

edhe miqesine me rradhe
more djale
edhe miqesine me rradhe
more djale

oh kjo dhenderi e pare
more djale
oh kjo dhenderi e pare
more djale eeeee

o florinje e margaritare
more djale
florinj' e margaritare
more djale

vazhdon ....Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet