Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Paranormal Love (Feat. Petro Xhori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

1 min sa 1 dite
me ty e doja
ne te mire e ne te keq premtova
mos ki frik ti jo
gjithmon pran gjithmon

ref
do te dua edhe kur tme thuash gjej nje tjeter sot
lotet do ti fshij nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love

mesova me dasht dike me shum se vetja
nisi me loje perfundoi sa gjith jeta
kur ti po ni dhimbje po i ni edhe un
mere zemren time se nuk tlo me vujt
loti jot mbon strong than never
un dhe ti perjet
metem nje zemer
hashliru zemer ke rrugtim tgjat
per me shku diku larg se toka engjej smban

ref
do te dua dhe kur tme thuash gjej nj tjeter sot
lotet do ti fshi nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love
Irkenc Hyka
Featuring: Petro Xhori
Publikimi: 10/04/2015
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Video Produksioni: ND Film Pro


Irkenc Hyka - Paranormal Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paranormal Love".
3. Video është e këngës "Paranormal Love", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0