Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Gurakuqi - Une Dhe Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur ti ishe per mua
si zog ciceronjes
une isha si dega e lulezuar e molles
kur ti beheshe zog
une behesha er
ne krahet e mij te mbanja perher

refreni

kaq vjet me ty
ngado qe shkoj
vitet e rinis se bashku kujtojme
une e ti kaq vjet me ty
ngado qe shkojm
vitet e rinis se bashku i kujtojme


Ky tekst u dërgua nga ig


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irma Gurakuqi - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Irma Gurakuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Gurakuqi:


Komente 0