TEKSTESHQIP

Irma Gurakuqi
Valsi I Lumturise
Lyrics

la la la la la.....
sa kenaqsi kur ndigjon valsin ton ne ket pranver
ai perseri po na fton ,te vallzojm si ateher
bashk me pranveren dhe ti lulzon ,lule plot er qe ne shpirt me gjalleron
refreni. vals o vals ti jeho ne me tbukrin atdhe, fusha kodra i pershkon ,ku shperthen jete e re la la la.....

ne nje vals na bashkoi dhe na fali lumturin tingujt sot i degjoj e kujtoj prap une rinin
bashk me pranveren dhe ti lulezon...... deri ne fund

DËRGOI: