A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Irma Libohova - Kafe, Llafe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vetem Elrodi"

Këngë e albumit:

"Auto Hits"

Këngë e albumit:

"Mollaxhiu"


Hajde zemer, bashke te rrime,
nje kafe, te dy ta pime..
e ti themi, hallet tona..

Hajde zemer, bashke te rrime,
nje kafe, te dy ta pime,
ti moj kafe, vlen miliona..

Bota hallin tim e di..
lug,pirunj sa kam ne shpi..
Perreth teje, moj kafe
hallet e botes, i qajme ne..

REFRENI 2X

Eh, sa shije me ke moj kafe
perreth teje, mal me llafe
Kur mbarojme llafet, jane tretur
Ama,shija jote me ka mbetur..

Me sheqer,pa sheqer
jepni kafe,beni nder
Me sheqer, pa sheqer,
dhe dy kafe, s´bejn qeder..

kaaaafeeeeeheee

refreni final

kryefjale e diteve te mija
kafellafe dhe shoqeria
kur mbarojme llafet jane tretur
ama shija jote me ka mbetur

eh, sa shije etj....


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019